Specjalista ds. kadr i płac

  • Cały etat
  • Wronki
  • Rekrutacja została zakończona

Amica SA

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Sporządzanie dokumentów w zakresie nawiązywania, zmiany i rozwiązywania stosunku pracy;
  • Przygotowywanie i naliczanie listy płac;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (w tym rozliczenie zasiłków chorobowych, wynagrodzeń za czas urlopu, ekwiwalentów);
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS;
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy;
  • Załatwianie wszelkich niezbędnych formalności dot. zatrudniania cudzoziemców oraz legalizacji pobytu.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Dobrą znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, szczególnie dotyczących rozliczania czasu pracy;
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (np. Płatnik, SAP HR);
  • Zaawansowana znajomość programu Excel;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zdolności analityczne, dokładność;
  • Gotowość do wdrażania usprawnień procesów HR;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie o charakterze międzynarodowym
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne warunki